Jako hvězda na denní obloze

29. prosince 2013 v 13:31 | Noël Almi |  Různé články
Tento článek bych chtěla věnovat mému milovanému zpěváku Ryanu Starovi.
Jeho hudba byla vůbec první, kterou jsem začala poslouchat, takže už ho nějaký ten pátek znám. V životě jsem ale ještě nepotkala člověka, který by kdy slyšel o Ryanovi.
Je škoda, že není tak znamý, jelikož má podle mě dokonalý hlas stejně jako všechny svoje písničky. Jsem na hudbu dost vybíravá. Neposlouchám a vyloženě mi vadí zpěvačky (ženský hlas), a proto vyžaduji, aby zpěvák měl hlas naprosto chlapský a ne něžný. A proti Ryanovi nemůžu říct jediné slovo. Dokonce i moje maminka řekla, že je naprosto vyjímečný.
Vždycky pro mě bude číslo jedna. Mám od něj dvacet pět písniček a ty poslouchám pořád dokola a dokola už pár let.
Jeden z důvodů, proč ho poslouchám,je, že se mi vrací vzpomínky. Protože ho poslouchám už tak dlouho, vybavuji si chvíle a okamžiky, které se staly třeba před dvěma lety. Zkrátka mi hlavou projede, jak někde jsem a mám sluchátka v uších, slyším tu konkrétní písničku. Jsou to vzpomínky z časů, kdy jsem ještě netušila nic o sebepoškozování, a proto je považuji za šťastnější.
Jak jsem na něj vlastně přišla? Písnička Brand New Day je uvodní v seriálu Anatomie lži, který byl mým taktéž prvním seriálem. Sledovala jsem ho pořád dokola, tak jako teď sleduji 24 hodin, Arrow a další. Jenže Lie to me byl zkrátka ten první a mně se ta písnička neskutečně zalíbila.
K němu a jeho písničkám cítím lásku. Neřeknu, že je miluji, protože se to používá tak často, že to jsou jen prázdná slova. Miluji čokoládu, miluji svoje červené boty, miluji seriály nebo kakao. Je v tom rozdíl. K Ryanovi cítím lásku. Když se nechám jeho hudbou naplnit, cítím v sobě hřejivé pocity. Cítím se být lepším člověkem. Vnímám každý tón a každé slovo. Plní mě pocitem štěstí. A proto k němu cítím lásku. Protože on pro mě září jako hvězda na denní obloze. Jediněčně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuSsy | Web | 29. prosince 2013 v 22:08 | Reagovat

Heh, je zvláštní, že ti vadí zpěvačky. Pro mě jsou právě že ty texty bližší, než když je zpívá muž. :)
Já mám takový podobný vztah s Demi Lovato. Už ji poslouchám několik let a jakoby každá její písnička byla stvořena pro nějakou událost v mém životě. :)
Já toho zpěváka taky neznám a to jméno mi vůbec nic neříká, ale po zpěvácích mám stejné požadavky jako ty - aby jejich hlas byl doopravdy mužný. :D Já nevím, mám pro ně prostě slabost. :D A především rockové hlasy mě dostávají do kolen. ^^
Víš, možná, kdyby některý tvůj blízký spáchal sebevraždu, tak bys to brala jinak, ale každý jsme jiný. Já jsem jim prokázala úctu, jelikož to podle mě všichni byli silní lidé a procházeli si peklem, jen už to nemohli snést. :)

2 Anna Elizabeth Potter | Web | 2. ledna 2014 v 11:37 | Reagovat

Já ti můžu jen poděkovat za to, že si mě k Ryanovi přitáhla a ukázala jsi mi ho. Je opravdu dokonalý a jeho písničky...no vždycky když je slyším vzpomenu si a tebe...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama