Mám strach

22. ledna 2014 v 19:26 | Lily |  Deník
Poslední asi půl hodinu jsem psala něco úplně jiného. Po celou dobu jsem váhala, zda to zveřejnit.
Rozhdola jsem se, že ne. Je to hodně drsné a špatné vůči mně. Jen toho nechci později litovat. Na tom interetu to bude navždy.
Jen ve zkratce shrnu, co tam je.
Celé je to o tom, jak jsem špatný člověk. V mé duši je něco špatného. Včerejší povídka je toho konec konců tak trochu výsledkem. A to hodně mírným.
Když vám kamarádka řekne, že bych byla schopná někoho zabít, něco to s vámi udělá. Když vám spolusedící řekne, že mu naháním strach, ještě víc vás to popostrčí.
Jsem to já. Nejde to odstranit.
Pomoz mi, T,prosím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áďa | E-mail | 22. ledna 2014 v 19:54 | Reagovat

Dělám to také...sebepoškozování....hrozně toho lituju a bojim se že jednou to přeženu, je mi 14. Řežu se kvůli problémům v rodině..máma mě vykopla a táta...je to složitý...nevidím řešení. U psycholožky jsem už také byla několikrát, ale nikdy jsem jí to neřekla...Máš tam můj email já se chci zeptat, kdyby to někdo zjistil že se řežu...co se se mnou stane? Můžeš mi odpovědět kam chceš :) Věřím, doufám.

2 Martin | 22. ledna 2014 v 20:08 | Reagovat

Četl jsem velkou část Tvého blogu a s klidem můžu oznámit, že Ty opravdu špatný člověk nejsi. Možná si jiná než ostatní, popravdě neznám mnoho lidí, kteří by se Ti jen trochu podobali, ale být odlišný neznamená být špatný.
Lidé se na Tebe mohou dívat skrz prsty, nepřátelsky, podivně, vystrašeně, či jinak. Ale nevidí v tobě zlého člověka, vždyť jak dobře Tě tito lidé znají? A kolik lidí, Tobě podobných, znáš sama? Troufal bych si odhadnout, že si sama uvědomuješ, že jsi odlišná, ale v dobrém slova smyslu, spíše bych mohl říct unikátní. Přesto všechno, čím si procházíš, chceš v budoucnu pomáhat, pracovat v OSN, pokud se nemýlím. To obdivuji. Máš sílu, sen, budoucnost. Pokud to v tobě někdo nevidí, co na tom sejde? Drž se svých hodnot a zásad. Příliš mnoho času se snažíme zavděčit lidem, které nemáme rádi, věcmi, které nechceme dělat. Jdi si za svým a věř, že nebýt jako všichni ostatní, neznamená být špatný, znamená to doopravdy žít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama