Never, Never, Never Give Up

25. ledna 2014 v 16:47 | Lily |  Deník
Je až k nevíře, co s člověkem udělá perfektní hudba z filmu Na život a na smrt, který jsem včera viděla.

Poslední dobou jsem přišla na to, že se cítím docela v pohodě. Kromě nějakých výkyvů, které se sem tam ukážou, ale opět zmizí. Možná je to tím, že si uvědomuji, že za půl roku už budu na jiné škole a bude to nová příležitost a začátek. Když se nad tím zamyslím, mám dobrý život. Jsou v něm věci, které bych změnila. Ale tak to má každý. Dokonalý život neexistuje. Každý má nějaký, tak proč ho nepřijmout.
Když jsem nahoře a dole je to jak jedna ku miliónu. Možná to přeháním, tak jedna ku pěti stům.
Žádná překážka není natolik velká, aby se nedala překročit.
Je hrozné, že my všichni puberťáci si pořád na něco stěžujeme, jak je náš život hrozný a že je snad lepší skočit z mostu. Co přitom skutečně víme o životě? Každý si myslí, jak on je na tom nejhůř a proč právě jemu se něco přihodilo. Není lepší být šťastný a vidět své sny a budoucnost?
Každý má problémy, každý se někdy cítí, že už nic nemá smysl. To ještě neznamená, že tam ten smysl opravdu není. Možná je hloupost takhle mluvit, když i já patřím k těm puberťákům, ale zkrátka to tak vidím.
Těším se na svůj život. Na svou budoucnost. Kdo ví, co přinese.
Mám pocit, že dnes se každý předhání v tom, kdo se má horší život a kdo se má hůř. Tragédie. Všichni se moc utápí ve svých špatných náladách.

Už mě nebaví žít v tom, že se mi pořád něco děje a že mi něco nejde, že se mi něco nelíbí. Mám toho dost. Jdu to změnit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama