Sundej masku- 4. Znamení zvěrokruhu + 5. Sourozenci + 6. Zvířata

30. ledna 2014 v 16:15 | Lily |  Sundej masku
4. Znamení zvěrokruhu, horoskopy- věříš na horoskopy, sedí na tebe tvé znamení, nebo máš pocit, že jsi někde trochu jinde? Kterému znamení se asi nejvíc podobáš? Čteš si někdy horoskopy a směješ se tomu, nebo nikdy na tyhle věci neplýtváš časem?

Na horoskopy nijak zvlášť nedávám. Ty měsíční nebo denní považuji spíš za shodu náhod a hlouposti. Mé znamení na mě v něčem sedí, ale jsou tam i ty neshody. Jsem váhy. Po přečtení jejich charakteristiky jsem tak napůl. Věta má smysl pro humor nebo násilí mě odpuzuje, asi nebude úplně to pravé ořechové. Ovšem nerozhodnost samozřejmě platí.
Jednou jsem ale narazila na článek, který popisoval lidi podle toho, kolikátého se narodili. To u mě sedělo snad na devadesát procent.5. Sourozenci - hádky, trable, nebo radost a porozumění? Jakou nejhorší věc ti sourozenec provedl, jaká byla ta nejlepší? Chceš ho občas zabít, chceš být jedináček? Chtěl jsi starší/mladší sourozence? Pokud jsi jedináček, jsi spokojený se životem bez dělení se s ostatními? Jak jsi třeba vnímal, že ve školce a škole se musíš o pozornost učitelky dělit s dalšími dětmi?

To je téma. Mám staršího téměř devatenáctiletého bratra. Dřív jsme se pořád hádali a mlátili, teď už ne, ale pokud spolu mluvíme, je to tím, že po něm chci, aby mi napravil něco na počítači, nebo diskutujeme o zabíjení či ho poučuji o technice mučení zvané "waterboarding".
Třemi slovy- Nemáme právě rádi.
Mám ještě nevlastního bráchu, tentokrát mladšího. Škoda, že spolu nebydlíme, hned bych je měnila.
Každý, kdo má mladší sourozence, by chtěl starší, a naopak. Podle mě má obojí své výhody. Jako mladší sourozenec jsem hlavně dřív neměla takovou tu zodpovědnost a bratr byl vždy ten, co všechno vyřizoval. To mi vyhovovala. Vždycky jsem chtěla mladší sestru. Hrála bych si s ní a pomáhala jí s úkoly. Jó, to by se mi líbilo.
Já jsem vždy byla to dítě, které pořád dělá radost, je skvělé, úžasně se učí. Bratr byl nekalý živel prohazující třídnici zavřeným oknem, šikanující ty, kteří se k němu přiblížili, nadávající, cholerický, rozmlacující nástěnky ve škole a tak.
Teď jsme na tom tak podobně. Nikdo nic nevyvádí. Ale jsme blázni. Bratr je velkým rasistou, jsem si jistá, že by se rád připojil ke Ku Klux klanu. Možná ne, možná ano. Nikdy jsem se ho na to neptala.
Já jsem psychopatický terorista. Tak kdo je z nás na tom líp?

6. Zvířata- Chtěl jsi někdy domácího mazlíčka? Ano, ne? Bojíš se nějakých zvířat? Které zvíře je tvé nejoblíbenější, víš proč?

Bez domácích zvířátek si to už ani nedokážu představit. Já mám čtyřletého kocoura jménem, kterým mu nikdo neříká, Anakin. Přezdíváme ho Menín, Menínek, Bobánek nebo Menynek a spoustou dalších. Ale hlavně Menínek.
Je to takový můj miláček. Rasa se jmenuje perská bílá činčila. Jeho oči mají velikost létajících talířů. Nejvíc ze všeho si labužnicky pochutnává na čokoládě, zmrzlině nebo pudinku. Pokud ho koupeme, je lepší brát si skafandr.
Bratr má psa. Elinku. Neboli Vlčínka či Lištičku. To je švýcarský ovčák. Umí na povel štěknout. Je to jeden z nejchytřejších psů, s nimiž jsem se setkala.
Jednoho krásného dne se nám zdálo, že je tlustá. Vzali jsme ji k veterináři, jestli není těhotná. Ten řekl, že neví. Možná ano, možná ne. Druhý den se v bratrově posteli válelo pět štěňat. Tři vypadala jako sousedův pes. Dvě jako Elinka.

K mým nejoblíbenějším zvířatům patří nepochybně kočka. Patřím k těm lidem, kteří nemusí psy, ale jsou milovníky čičin. Z nějakého neznámého důvodu zbožňuji také krokodýly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama