Potřebuji se na chvíli zastavit, abych mohla pokračovat

10. března 2014 v 11:37 | Lily
Tenhle blog něco postrádá. Něco, od čeho bych se mohla odpíchnout. Možná něco takového postrádá celý můj život. Nestěžuji si, to nechci. Jen si možná potřebuji dát na chvíli pauzu. Nic v tom není.
Už skoro nepřidávám články, nemám nápady, blog pro mě už zase přestává být tím, čím byl a čím se mi líbilo, že byl. Když se mi tohle dělo naposledy, přestěhovala jsem se na jiný blog. To teď dělat nechci, ale chci si zkrátka dát na chvíli pauzu.
Mám pocit jako by mi něco unikalo. Mám pocit, že se jen snažím přežít poslední měsíce. Jako by to byl konec, než má přijít střední a tak. Zkrátka musím doklepat něco, než bude něco dalšího jiného a lepšího.Potře
Prostě potřebuji na nějakou dobu přestávku. Dát si věci do pořádku. Změním pak určitě i vzhled. Tenhle se mi líbil chvíli na začátku, teď už ne. Je nepřehledný, zmatený a nehezký. Obecně to teď tady stojí za nic.
Připadám si, jako bych stála uprostřed lesa a nevěděla, kudy mám jít, protože to všude vypadá stejně. A protože se pořád nemůžu rozhodnout a nepřichází žádné znamení nebo nápověda, stojím pořád na místě a na něco čekám. Nemůžu se prostě hnout z místa, co se týče úplně všeho. Pořád čekám na nějaké znamení nebo odpověď.
Takže si prostě dávám chvíli pauzu. Na hledání cesty.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pyrit | Web | 10. března 2014 v 17:35 | Reagovat

Já myslím, že tohle je opravdu spíše taková životní otázka. Nikoli otázka inspirace, talentu nebo chuti psát. Ovšem sama jsem neschopná se z tohoto stádia vyhrabat už přes tři roky. (Ale já jsem stejně spíš neschopnej mluvící brambor než člověk, takže..) Přeji hodně štěstí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama